Arabamkacpara.net’e hoşgeldiniz! Aşağıdaki formu kullanarak ikinci el araç değerleme sistemimizden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Yükleniyor

Marka / Model:


Loader image

ArabamKacPara.net araç değerleme sistemi nasıl çalışır?
Sistemi araç değerleme sayfasını ziyaret ederek kullabilirsiniz. Aracınızla ilgili araç markası, modeli, yaşı, tramer bilgisi, kilometresi gibi fiyatı doğrudan etkileyen faktörleri girerek basitçe değerleyebilirsiniz.

Arabamı neden ArabamKacPara.net sistemi kullanarak değerlemeliyim?
Alanında uzman yazılımcılar tarafından Türkiye'deki araç piyasasını anlık olarak tarayarak sizlere özel araba fiyat raporu sunan bu sistemle her gün binlerce aracı değerliyoruz. Otomobil piyasasında her gün değişen fiyatlara adapte olabilen sistemimizle gecikme yaşamadan, anlık en doğru fiyatı hesaplamamıza yardımcı olan sistemimizle değer kaybı olmadan gerçek araç fiyatlaması yapılabilmektedir. Bu sebeple "arabamın değeri nedir?" sorunuza en doğru cevabı verebileceğimizden eminiz.

Arabamın değeri nedir? Değerlemeniz ne kadar doğru?
Araç değerlemeler piyasa koşullarını göz önünde bulundurarak yapılır. Değerlendirme esnasında araçla ilgili genel veriler kullanıldığından araca özgü soru ve sorunları fiyata dahil etmesi mümkün değildir. ArabamKacPara.net profesyonel otomobil ekspertiz hizmeti olarak çalışmaz. Fiyatlar piyasa koşullarına göre anlık olarak değişkenlik gösterebilir.

Aracınızı satarken aracınızın kilometresini, genel durumunu, hasar geçmişini ve teknik özelliklerini bilmeniz önemlidir. Araç değerleme sistemi tarafından sizden istenen bilgileri doğru şekilde girmeniz durumunda aracınızın fiyatının doğru şekilde tespit edilebileceğini lütfen unutmayınız.

Birden fazla arabayı değerleyebilir miyim?
Sistemimiz şuan için sınırsızdır. Dilediğiniz kadar aracın gerçek değerini öğrenebilirsiniz.

Fiyatlandırma verileri ne sıklıkla güncellenir?
ArabamKacPara.net sistemi, geliştirilen özel bir yazılım ve kullandığı algoritma ile anlık olarak araç değerlemesi yapabilmektedir. Bu sebeple günlük fiyat değişimlerinden etkilenmez.

Araç değerleme raporunda neler dahildir?
Araç değerleme işlemi, aracınızın mevcut piyasa koşullarındaki fiyatını farklı göstergeler kullanarak size anlık olarak sunar. Farklı fiyat aralıkları belirleyerek aracınızın alıcı bulma süresini de görebilmenizi sağlar.

Bir arabanın değerini düşüren etmenler nelerdir?
Araç değerleme sistemi, kaportanın muhtelif yerlerindeki hasarları, aracın yaşı ve tramer kaydı geçmişini, yüksek kilometre ve eksik teknik özellikler gibi ana faktörleri değerlendirir. Bunların haricinde kalan araca özel şart ve durumları hesaplamaya dahil etmez.

Kilometre bir arabanın değerini nasıl etkiler?
Kural olarak, daha yüksek kilometreye sahip otomobillerin değerleri daha düşüktür çünkü genellikle daha fazla aşınma ve yıpranma olduğu öngörülür ancak bu kriter, bir otomobilin değerini belirleyen faktörlerin sadece bir tanesidir. Bunun haricinde aracın tramer geçmişi, hasarlı, değişen, boyalı parçasının olup olmaması, iç ve dış aksamındaki hasarlar, servis geçmişi, genel durum, araca sonradan eklenmiş/çıkartılmış teknik özellikler ve modelin otomobil piyasasında ne kadar talep gördüğü gibi faktörler de fiyatın belirlenmesinde etkilidir etkilidir.

Aracımın fiyat değerlendirmesini e-posta ya da PDF olarak alabilir miyim?
Sistemimiz her gün binlerce araç değerleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu sebeple aracınız için oluşturulan fiyat değerleme raporunu şuan için e-posta ya da farklı bir yöntemle sizlere iletememekteyiz. Sizin için oluşturulan rapor sadece kişisel verilerinizi bizimle paylaşmayı kabul etmeniz durumunda veritabanımıza işlenecektir. Kişisel verileriniz asla amacı dışında kullanılmamaktadır. Aydınlatma metnini okumak için lütfen tıklayınız.